Liga klubowa Sport Park Śląsk

RUSZYŁY ZAPISY DO
LIGI LETNIEJ SPORT PARK ŚLĄSK 2021

Zapraszamy do zapisów do LETNICH Lig SPB 2021.

Planujemy podział na następujące grupy:

M- pro (min. ELO 1050)

A - zaawansowana (min ELO 975)

B - średniozaawansowana/podstawowa (min 850 ELO max ELO 1000)

C - poczatkująca (max ELO 900)

D – Świeżaki (max ELO 850)

K - kobiet

S - seniorów 50+

Deblowa

LIGA JUNIOR – dzieci , młodzież do 16 roku 

KILLER GRUPEN  - WYSELEKCJONOWANA GRUPA PRAWDZIWYCH KILLERÓW TENISA NASTAWIONYCH NA WALKĘ DO OSTATNIEJ KROPLI KRWI. OGRANICZONA ILOŚĆ OSÓB, TRZY CYKLE KAŻDY Z KAŻDYM. ODWAŻYSZ SIĘ???????????????????????????? 

 

W zależności od ilości chętnych w poszczególnych grupach dostosujemy ilość rund (min 8 max 15). Planowany start ligi 04.05.2021. Kolejne rundy ligi co około 10 dni. Kojarzenia par systemem szwajcarskim (parowanie przeciwników o zbliżonej punktacji z rozegranych już rund). Zawodnicy samodzielnie umawiają się ze sobą na rozegranie meczu w pasującym im terminie. Zapraszamy do korzystania z grafika rezerwacji online  www.twojtenis.pl.

Wpisowe na ligę wynosi 100 zł. W ramach wpisowego można wpisać się do dwóch grup singlowych (np. A i B, B i C, B i S itp.) oraz dodatkowo gra podwójna oraz rozegrać darmowo jeden turniej z cyklu ATŚ.

Na zakończenie ligi dla zwycięzców puchary, losowanie nagród oraz impreza zakończenia ligi połączona z turniejem deblowym ze zmiennym partnerem.

Uwaga: do ligi zapraszamy osoby nastawione na systematyczne granie (mecz średnio co dwa tygodnie). Osoby zalegające z rozgrywaniem meczy (trzy nie rozegrane) nie będą kojarzone na kolejne rundy do czasu nadrobienia zaległości.

ZAPISY: http://www.sportclubrank.pl/app_list.php?id_club=122

RUNDA 1 PLANOWANY START 04.05.2021

WIĘCEJ INFO : Wojciech Olsza 601-197-480